niedziela, 31 maja 2015

Podsumowanie miesiąca: Maj


Data : 1.05 - 31.05

Ilość przyjętych blogów : 6

Ilość blogów w koszyku : 47
- Kalena to niewolnica służąca za żywą walutę podczas targów. Dziewczyna nie za bardzo potrafi poradzić sobie z życiem w surowym i okrutnym świecie. Pewnego dnia jej los splata się z losem księcia Galaspiaela Jest to członek tajemniczego stowarzyszenia pragnącego przywrócić stary porządek rzeczy w pełnym powojennego chaosu, anarchii i zniszczenia świecie. Dzięki niemu Kalena zaczyna żyć, jak wolna osoba, niestety, kolejna wojna czai się tuż za rogiem.

Kategoria: Przygodowe
Autor: Kasamiyo Akasawa


Osiemnastoletnia Clarissa Kelley zgłasza się na 57 Głodowe Igrzyska za siostrę zmarłej przyjaciółki. Jej mentorem jest zwycięzca 56 GI jej brat - Kristoff Kelley, a jej partnerem z Dystryktu - szkolne ciacho - Luke Carmor. Dystrykt 4 w tym roku reprezentuje Morissa Harris, której brat zginął na arenie z ręki Kristoffa Kelley. Dziewczyna za wszelką cenę chce zabić Clar. Czy jej się to uda? Czy Julia (D12), Liam (D12), Jackob (D4) i trybuci z Dziesiątki zachowają sojusz? Co organizatorzy przygotowali na arenie?

Kategoria: Igrzyska Śmierci
Autor: Susan Kelley

Przewrotne losy dziewczyny, często wpadającej w kłopoty i żyjącej na krawędzi prawa i przestępstwa, oraz miłości i zranienia. Nieszczęśliwie zakochanej w nieodpowiednim mężczyźnie a także mafiozie, mimo to uwikłana w dziwne emocje ze swoim najlepszym przyjacielem, a adoptowanym bratem. Jej życie od zawsze było inne, wypełnione skrajnymi uczuciami, nie zna ciepła pełnej rodziny ani prawdziwego domu. Jedyny jej rodzic, ojciec, okazuje się być szefem nielegalnego zgrupowania. Odkrywa że jej brat wraz z przyjacielem pracuje dla mafii, nieświadoma zagrożenia sama do niej dołącza. Pewnego dnia okazuję się że jej życie staje się tylko rzeczą do przetargu. Uczucia które łączą ją z adoptowanym bratem, przeistaczają się w coś poważniejszego. Na jaw wychodzą sprawy sprzed lat. Jej ciężki charakter wywołuje rodzinne awantury z macochą. Zaczynają się problemy, zostaje przyjęta do mafii nie wiedząc że jej miłość tak na prawdę pracuje dla FBI, musi ukrywać swój związek z "bratem" przed rodziną i przyjaciółmi. Czy Emily poradzi sobie z przeciwnościami losu? Czy zostanie przy życiu pracując dla mafii? Czy wytrwa w związku z Brianem? Czy pogodzi się z wyborami ojca? Czy wygra swoje życie?

Kategoria: Kryminał, Romans
Autor: Avery Nie jest to opowiadanie o kolejnej Katniss Everdeen, próbującej wzniecić powstanie. Ani o miłości na arenie I próbie uratowania tej drugiej połówki. Nawet o pewnym siebie zawodowcu lub wygadanej siedemnastolatce z silnym charakterem. Będzie opowiadać o czymś innym. Czym? Przekonajcie się sami …

Kategoria:  Igrzyska Śmierci
Autor: Okej
Nie zawsze trzeba się ujawnić...
Można poczekać...Ale na co? Aż kolejna osoba wedrze się do wnętrza serca, i postanowi że ot tak sobie pójdzie? Można się nie przyznawać...Można udawać że to wcale go nie obchodzi...Jednak czuję, czuję że musi zaufać...Po prostu musi. Justin- Przestał ufać ludziom. Trzyma się tylko z przyjaciółmi. Stara podnieść swój wizerunek, dla Beliebers i dla jeszcze jednej osoby. Nie podda się. Mimo depresji, mimo nacisku innych. Wygra dla siebie i jej...
Ashley- Uczennica liceum. Piękna blondynka. Czy jest w stanie tyle poświęcić? Czas, zaangażowanie...Względem tylko jednej osoby? Czy wytrzyma...Napięcie, stres...Czy ta historia ma szanse na przetrwanie? Czy zostanie zniszczona przez wszystkich...?

Kategoria: Fanfiction
Autor: Joanne Rulet

Averynette – zwykła dziewczyna mieszkająca na obrzeżach Caldwell. Znająca swoją wartość i pewna swojej wyższości nad innymi szybko przejęła władzę w szkole, do której chodzi i stała się jej „królową”. Życie w luksusie, z matką i rodzeństwem, pasuje jej całkowicie.
Wszystko jednak zmienia się w dniu jej śmierci.
Na wskutek wypadku jej serce się zatrzymuje. Przez moment jest martwa. Kiedy w końcu lekarzom udaje się ją uratować, zapada w sześciomiesięczną śpiączkę. Później już nic nie jest takie samo, jakie było wcześniej.
Avery wraca do szkoły po niemalże roku. Mimo, iż wciąż jest wysoko w uczniowskiej hierarchii, ma ochotę zapaść się pod ziemię i nie wyróżniać się z tłumu.
Rok po wypadku zaczyna widzieć coś, czego wcześniej nie dostrzegała. Rzeczy, o których słyszała tylko w bajkach i legendach.
Wkracza do świata magii. Chcesz uczestniczyć w poznawaniu jej własnego „ja”? Przekonać się, jaką drogą pójdzie? I KTO będzie jej towarzyszył?

Wróżki, wilkołaki, wampiry, czarownicy, syreny…
Strażnicy Bram.

Kategoria: Fantasy
Autor: Elise

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

szablon wykonany przez oreuis
szablon wykonany przez oreuis