środa, 15 lipca 2015

[067] Niebezpieczna gra

{kliknij w obrazek, aby przejść do bloga}


Kiedy w pogoni za krwiożerczym Klausem Elijah przybywa do Mystic Falls, prócz wielu wrogów znajduje tam także nieoczekiwanego sprzymierzeńca. Przez chwilę wszystko wydaje się iść dobrze, jednak szybko okazuje się, że życie Pierwotnego nie może być zbyt łatwe - nagle pojawiają się przeszkody, których nigdy dotąd nie brał pod uwagę. 
Schuyler jest zwykłą studentką, kiedy przylatuje ze Stanów na wakacyjną wycieczkę. Nie ma pojęcia, że chwila, w której pierwszy raz spojrzała w niebo nad Mystic Falls sprawi, że już nic nie będzie takie samo. Jej życie przewraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że tuż obok żyją wampiry, wilkołaki, czarownice, które bez wahania wciągają ją w niebezpieczną grę. 
Czy będą mieli szansę przetrwać, gdy wszystkie plany wezmą w łeb, a świat, który dotychczas znali, zmierza ku nieuchronnej zakładzie? Gdy wszystkie mosty zostały spalone, a przyszłość wcale nie przedstawia się lepiej...? Zwłaszcza, że w pewnym momencie wszystkie maski opadną i trzeba będzie spojrzeć prawdzie w oczy.

Autor: Francesca
Status: Zawieszone

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

szablon wykonany przez oreuis
szablon wykonany przez oreuis