czwartek, 18 lutego 2016

[209] Normal Boys Are Homo Boys

{kliknij w obrazek, aby przejść do opowiadania}

Blog jest zbiorem opowiadań autorskich wielorozdziałowych jak i one shotów. Wszystkie opowiadania są w tematyce homoerotycznej. Są to "zwykłe" obyczajówki, ale także znajdziecie u nas fan fiction, głównie 5 seconds of summer.

Let's Play A Game

Beck i Dominik chodzą do tej samej klasy już 10 lat. Trzeci raz idą razem do pierwszej klasy. Najpierw podstawówka, potem gimnazjum i na koniec muszą się zmierzyć z liceum. O ile za pierwszym razem szli za ręce jako najlepsi przyjaciele, to za drugim jako najwięksi wrogowie. No cóż, zdarza się. Ale kiedy trzeci raz przekroczyli teren nowej szkoły trzymając się za ręce jako para,  wszyscy doszukiwali się w tym podstępu.

I słusznie.

Miłość Nocą

Tyler i Jace pracują w jednej firmie na tak samo ważnym stanowisku. Różnią się praktycznie wszystkim, ale jest jedna rzecz, która ich łączy, a mianowicie nienawiść do siebie nawzajem.
Jednakże, co może się stać kiedy zostaną zamknięci w biurze w tym samym pokoju?

Fuck My Life

Życie Mike'a jest nie zbyt skomplikowane. No może oprócz faktu, że podoba mu się o rok młodszy chłopak, który jest w 100% hetero. 
Jednak wszystko się zmienia  kiedy jego rodzice wyjeżdżają do Stanów, a jego o 2 lata młodsza siostra przeprowadza się do niego i zaczyna naukę w jego szkole.
Wszystko? Dla Michael'a od dłuższego czasu to Luke jest wszystkim. I mogłoby się wydawać, że od kiedy będzie go widywać codziennie, nawet rano próbującego zrobić śniadanie, wszystko powinno być dobrze i byłoby gdyby nie fakt, że Luke jest chłopakiem Alex.  

Autor: Penguin, Cake
Status: Zawieszone

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

szablon wykonany przez oreuis
szablon wykonany przez oreuis