Nowe rozdziały

Regulamin 

 1. Aby zgłosić nowy rozdział, Twój blog musi należeć do Spisu Opowiadań
 2. Zgłoszenia zostawiamy tylko tutaj. Informacja o nowym rozdziale pozostawiona w innej zakładce nie będzie uwzględniona.
 3. Fragment powinien być krótki  (max. 1/4 strony A4). 
 4. Możesz zgłosić jednocześnie rozdziały z kilku blogów. 
 5. Nowe rozdziały publikujemy, kiedy zgłoszą się co najmniej dwa blogi. Notki pojawią się w dniu tym samym lub następnym.
 6. Za treść fragmentu rozdziału odpowiada autor. Nie sprawdzamy błędów w Waszych opisach.


ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ZMIANY REGULAMINU!

OSTATNIA ZMIANA: 07/05/2017r.


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

1. Tytuł bloga.
2. Tytuł i/lub numer rozdziału.
3. Adres bloga.
4. Autor bloga.
5. Krótki fragment rozdziału.

3 komentarze:

 1. 1. Chambermaid
  2. Rozdział 5
  3. http://chambermaid-in-oxford.blogspot.com/
  4. Lux
  5. Poszłam wziąć się za to, co do mnie należało, czyli zmycie rozlanego alkoholu z parkietu i zebranie potłuczonych kieliszków. Sama butelka nawet nie pękła, gdyż była wykonana z bardzo grubego szkła.
  Podczas sprzątania, kątem oka obserwowałam gości Tuckersona. Wśród nich był nie kto inny jak pan od błękitnego garnituru — niejaki Josh Porter. Tym razem ubrany w strój koloru jasnobeżowego oraz bordowy krawat. Zastanawiałam się, czy w swojej garderobie ma garnitur w każdym możliwym kolorze?
  Poza nim i Lewisem, w sali było jeszcze pięciu mężczyzn. Dwaj z nich wyglądali jak typowi biznesmeni — koszule, marynarki, teczki. Nic specjalnego. Moją większą uwagę zwróciła pozostała trójka, która zdecydowanie wyróżniała się w tłumie. Mówiąc szczerze, nie chciałabym ich spotkać idąc kiedyś ciemną alejką.

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Tytuł bloga: Smocza opowieść
  2. Tytuł i/lub numer rozdziału: 7. Jonathan Smart
  3. Adres bloga: smocza-opowiesc.blogspot.com
  4. Autor bloga: Martwiała
  5. Krótki fragment rozdziału: — Dementorzy? — szepnęła, jakby się bała, że te przerażające istoty czają się gdzieś w kątach pokoju, gotowe do ataku.
  Chłopak pokiwał głową.
  — Tonks mówi, że muszą być niedaleko — powiedział. — Ale Nora znowu jest chroniona mocnymi zaklęciami… no i Aurorzy bez przerwy się tu kręcą — dodał po namyśle, spoglądając przez trochę zakurzone okno. [...] — Zastanawiałeś się nad Malfoyem? — spytała z duszą na ramieniu. [...] — Bo ja tak — rzekła pośpiesznie, odkładając filiżankę na tacę. — Ta sprawa z nim nie daje mi spokoju, przecież mnie uratował, prawda? A za kilka dni jest ślub Billa i Fleur, i nikt, ale to absolutnie nikt spoza Zakonu Feniksa nie może się dowiedzieć, że Malfoy tutaj jest.

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Tytuł bloga. - Wybacz Mi Ojcze, bo zgrzeszyłem
  2. Tytuł i/lub numer rozdziału. - 6. Obyś żył w ciekawych czasach
  3. Adres bloga. - http://forgivemefatherff.blogspot.com/
  4. Autor bloga. - ourspaceship
  5. Krótki fragment rozdziału.
  „- Twoje jednak zostaną - przerwał jej - bo oboje siedzimy w tym samym, oboje siedzimy w domu szatana. Jesteśmy tacy sami. Ciebie jednak różni wybór, bo jesteś tu z wyboru.
  Rozmowy nie pozwolili im dokończyć. Dwoje strażników w czarnych strojach z bronią przyczepioną do pasków spodni. Za pomocą kluczy odpięli kajdany z nóg i dłoni. Podnieśli agenta za ramiona, szedł za nimi, nie buntował się.
  - Pewnego dnia skończysz jak każdy, a ja będę prosić diabła o łaskę dla Ciebie bo u Boga nie masz nią co liczyć. -powiedział kiedy przechodził obok kobiety.”

  OdpowiedzUsuń