Nowe rozdziały

Regulamin 

 1. Aby zgłosić nowy rozdział, Twój blog musi należeć do Spisu Opowiadań
 2. Zgłoszenia zostawiamy tylko tutaj. Informacja o nowym rozdziale pozostawiona w innej zakładce nie będzie uwzględniona.
 3. Fragment powinien być krótki  (max. 1/4 strony A4). 
 4. Możesz zgłosić jednocześnie rozdziały z kilku blogów. 
 5. Nowe rozdziały publikujemy, kiedy zgłoszą się co najmniej dwa blogi. Notki pojawiać się będą we wtorki i piątki.
 6. Za treść fragmentu rozdziału odpowiada autor. Nie sprawdzamy błędów w Waszych opisach.


ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ZMIANY REGULAMINU!

OSTATNIA ZMIANA: 02/08/2017r.


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

1. Tytuł bloga.
2. Tytuł i/lub numer rozdziału.
3. Adres bloga.
4. Autor bloga.
5. Krótki fragment rozdziału.

3 komentarze:

 1. Tytuł bloga: Szczypta magii
  Tytuł rozdziału: Rozdział XV. Pod dziką jabłonią
  Adres bloga: http://ciunas-story.blogspot.com/
  Autorki: Natalia Iubaris, Iara Majere
  Fragment rozdziału:

  Ciara przez ostatnie dwa dni miała całkiem sporo powodów do strachu. Znalazła się daleko od domu, w obcym, nieprzyjaznym miejscu, o mało nie została przejechana i próbowano ją nakłonić do zdjęcia ubrania na scenie. Jednak to, co usłyszała od mężczyzny stojącego przed drzwiami spowodowało, że przez chwilę nie była w stanie się poruszyć. Wyobraźnia podsunęła jej tylko jedno słowo, mrożące krew w żyłach czarownicy. Łowca.(...)


  (...) - Ruchy, bohaterze. O ile dobrze widziałam, tam został jeszcze jeden, może nas gonić. - Wskoczyli na motocykl i ruszyli przed siebie. Nie odjechali daleko. Przy wyjściu z uliczki, w której zaparkowali, stali gangsterzy, a sam szef na ich czele. - O szlag. Sam Delgado się pofatygował. Co za zaszczyt.
  - A żeby go Barghest porwał – mruknął Shane, na co Melissa zerknęła na niego zdziwiona.
  - Kto to taki?
  - Jak to kto? Widmowy pies!
  - Aha. No dobra. Wątpię, żeby ten Barek nam pomógł, więc póki co musimy stąd zmykać. - Zawrócili błyskawicznie i ruszyli z piskiem opon. - I módl się, żeby ulica nie była ślepa!
  - Poważnie? No dobra – stwierdził Shane, słysząc warkot motocykli i strzały tuż za nimi. - Jeśli to ma pomóc... Łaskawa Brighid, dodaj wzroku tej uliczce... Nie, co ja plotę, spraw, żebyśmy im uciekli!(...)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tytuł: Chambermaid
  Rozdział: Rozdział 16
  Adres: https://chambermaid-in-oxford.blogspot.com/
  Autor: Lux
  Fragment:
  Spojrzałam w stronę recepcji i moje oczy natychmiast spotkały się z zażenowanym wzrokiem Nate'a. Znowu zerknęłam w lewo. Lewis właśnie opuścił budynek, a facet z wysokim czołem wybiegł za nim. Stojący nieopodal George z zaciekawieniem wychylił się na ulicę, po czym wrócił, nie wiedziałam czy bardziej rozbawiony czy zmieszany.
  Podeszłam do recepcji, gdy akurat od lady oddaliła się jakaś kobieta kiwając głową z dezaprobatą. Świetnie, nie ma to jak wybuchnąć słowną agresją przy gościu; przy kimś, kto ci płaci i dzięki któremu stać cię na wszystko. Już widziałam te spadające w zawrotnym tempie oceny w internetowym rankingu hoteli.

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Tytuł bloga: Miasto Mroku
  2. Nr rozdziału: Rozdział 3.8
  3. Adres bloga: http://miastomroku.blogspot.com/
  4. Autor bloga: Szymon Gibki

  5. Krótki fragment rozdziału:

  "— Nienawidzę szpitali — ostatnie słowo wypowiedziała z obrzydzeniem. — Boję się ich. — Coś w mojej twarzy kazało jej mówić dalej: — Mój tata miał raka i bardzo długo leżał w szpitalu. Praktycznie wszystkie popołudnia spędziłam na krześle obok niego i oczekiwałam na wieści o jego ozdrowieniu. Oczywiście takowych się nie doczekałam, bo mój tata... zmarł."

  OdpowiedzUsuń