ZGŁOŚ SIĘ!

FORMULARZ


 1.  Autor bloga.
 2.  Adres bloga.
 3.  Tytuł bloga.
 4.  Kategoria/e bloga  |OBOWIĄZKOWE|
 5. *Podkategorie (jeśli są) 
 6. Opis (nie odpowiadamy za błędy, więc należy sprawdzić poprawny zapis; długość maksymalnie na 1/4 stronę A4).
 7.  Status opowiadania (trwające/zakończone/zawieszone).
 8.  Miejsce, gdzie na blogu znajduje się button/link do SO.
 9.  Hasło (w Regulaminie).Nowe blogi dodawane są w każdy poniedziałek i czwartek w ilości 3.


8 komentarzy:

 1. 1. Justine Styles
  2. https://www.wattpad.com/story/148919053-till-death-do-us-a-part
  3. Till Death Do Us A Part
  4. fanfiction, romans, młodzieżowe
  5. One Direction, Harry Styles
  6. „ - Wiem, że jest ciężko, ale przejdziemy przez to. Razem. I choćbym miał zostać za ciebie potępiony, nigdy Cię nie zostawię.
  - Nie możesz mi tego obiecać.
  - Mogę i właśnie to robię. Nie zostawię Cię, Meg"
  7. trwające
  8. w opisie
  9. Wyindywidualizowany

  OdpowiedzUsuń
 2. Freyja
  https://pax-aeternus.blogspot.com
  Pax aeternus
  Sci-Fi; Autorskie; Fanfiction/Warhammer 40k (można utworzyć?)
  Trwa czterdzieste tysiąclecie. Arjan Leuven, inkwizytor Ordo Xenos, Łowca Obcych - młody i pełen wiary w Imperium i swoje umiejętności, zabiera się za sprawę na pozór łatwą - udaje się w pościg za heretykami wyznającymi bogów Chaosu - która jednak szybko okazuje się go przerastać. Z pomocą przychodzi mu eldarska wysłanniczka, a Arjan musi się zastanowić, czy chce przekreślić wszystko, na co całe życie pracował i zawieść w służbie Boskiemu Imperatorowi, czy też zawrzeć układ, który pozwoli mu wypełnić ten obowiązek, ale za który sam może zostać okrzyknięty zdrajcą i heretykiem. Ta sprawa zmusza go do zrewidowania wszystkiego, co przez całe życie wbijano mu do głowy i musi pojąć decyzję, czy chce być widziany jako dobry człowiek, czy faktycznie takim być i - być może - zapłacić za to życiem.
  Trwające
  Link w Polecanych
  Wyindywidualizowany

  OdpowiedzUsuń
 3. Arashi
  arashi-s-stories.blogspot.com
  Arashi's stories
  LGBT
  We wyniku zawartej pomiędzy Floressą, a Ligną przysięgi, świat zżerany jest przez płomienie wojny. Jak w tym już i tak brutalnym świecie poradzi sobie następca tronu Ligny, posiadający niebezpieczny dar? Czy doczeka się on kiedykolwiek ramion, które będą w stanie go objąć? Czy zdoła on zaprowadzić pokój we własnej ojczyźnie i ocalić przy tym miliony istnień?
  trwające
  Zakładka Spam
  Wyindywidualizowany

  OdpowiedzUsuń
 4. Mrok x Blask
  https://mrokxblask.blogspot.com
  Łowcy
  Fanfiction, manga i anime
  Hunter x Hunter
  Nastają dni bezdenne. Godziny i wydarzenia budzące grozę, które pozostawią wirujące kłęby popiołów po miejscach, gdzie niegdyś rozpościerał się stary ład, znajomy porządek rzeczy. Nikt nie oczekiwałby, że świat jednego człowieka może tak nagle roztrzaskać się na miliony kawałków, niczym kryształowy wazon spokoju i niewzruszenia, roztrzaskany doskonale wymierzonym pociskiem artyleryjskim. Oto i nowy rozdział, mający moc zmieniania biegów historii, nieoczekiwany punkt zwrotny historii jednej na dziesiątki tysięcy.
  Kontynuacja serii HunterxHunter, przedstawiająca dalsze koleje losów egocentrycznego Hisoki i apodyktycznego Szefa, lidera słynnej Trupy Fantomu. Bohaterowie łączą siły, aby ocalić Meteor City, ukochane miasto Szefa, nad którym niczym wygłodniały sęp kołuje groźba całkowitego unicestwienia.
  trwające
  Zakładka linki
  Wyindywidualizowany

  OdpowiedzUsuń
 5. 1. leniwcxyz i Stalka
  2. never-ever-hp.blogspot.com
  3. | never ever |
  4. fanfiction
  5. romans
  6. Dwie dziewczyny starają się wieść na pozór normalne życia nastoletnich czarownic. Do czasu, gdy nie przyjdzie im stawić czoła mrocznym tajemnicom o własnym pochodzeniu.
  7. trwające
  8. zakładka "współpraca"
  9. Wyindywidualizowany

  OdpowiedzUsuń
 6. 1. Natola
  2. https://znajac-przyszlosc.blogspot.com/
  3. Znając przyszłość
  4. fantasty, romans, thriller
  5. Mówią, że nie powinno się trzymać kurczowo teraźniejszości. Źle też jest rozpamiętywać to, co wydarzyło się w przeszłości. A co z przyszłością? Zuzanna jest świetną dziennikarką o niesamowitej wrażliwości na ludzkie cierpienie. Dodatkowo potrafi zobaczyć przyszłość. Sama nie wie, jak to się dzieje, że wizje ludzkiego losu pojawiają się jej przed oczami. Czy tajemniczy Szczepan pomoże w powstrzymaniu tragicznego fatum, które ciąży nad bohaterką?
  6. trwające
  7. zakładka LINKI
  8. wyindualizowany

  OdpowiedzUsuń
 7. 1. Nathan Alejver
  2. http://silentium.c0.pl/
  3. Silentium
  4. sci-fi, thriller
  5. -
  6. Mroczna historia science-fiction w świecie absurdu i nienawiści, gdzie kłamstwo jest największą cnotą. Rok 2243. Agent śledczy Gilbert Bernier podejmuje się rozwiązania jednej z najtrudniejszych spraw w jego dotychczasowej karierze. Sprawę, która zapewni mu upragniony awans. Co ukrywa rząd? Kim jest tajemniczy rozbitek? Kim ja jestem…?
  7. trwające
  8. Widget "Linki"
  9. Wyindywidualizowany

  OdpowiedzUsuń
 8. Autor bloga - Purrsephone
  Adres bloga - https://jestem-w-amoku.blogspot.com
  Tytuł bloga - W Amoku
  Kategoria/e bloga - przygodowe
  Opis -Akcja dzieje się we Wrocławiu. W 2018 roku, w czerwcu. Pewna dziewczyna poznaje całkiem przypadkiem (a może i nie?) w knajpie pisarza - Krystiana Kościukiewicza. W tym samym czasie w Odrze zostaną znalezione zwłoki pewnego mężczyzny. W ciągu kilku kolejnych dni dochodzi do dziwnych, czasem śmiesznych sytuacji. Życie dziewczyny odmienia się diametralnie, gdy zacznie z pisarzem przebywać coraz więcej czasu.
  Status opowiadania - Trwające
  Link w zakładce Polecam
  Hasło - Wyindywidualizowany (to hasło z maja; z czerwca nie ma xD )

  OdpowiedzUsuń

szablon wykonany przez oreuis
szablon wykonany przez oreuis